Webform CiviCRM Integration (7.x-4.1) - en to bo translation catalogue (45 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: All
bo: ཡོངས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Case
bo: གནས་ཚུལ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Randomize
bo: ཐོལ་བྱུང་བཟོ་བ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: and
bo: དང་

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད
