Webform CiviCRM Integration (7.x-4.11) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: All
mn: Бүгд

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Medium
mn: Дундаж

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: date
mn: огноо

en: and
mn: ба
