Webform CiviCRM Integration (7.x-4.12) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।
