Webform CiviCRM Integration (7.x-4.14) - en to gu translation catalogue (37 entries)

en: Item
gu: નંગ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Multiple
gu: અનેક

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: City
gu: શહેર

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Relationship
gu: સંબંધ

en: date
gu: તારીખ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: and
gu: અને

en: live
gu: જીવંત

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Upgrade successful.
gu: સુધારો સફળ
