Webform CiviCRM Integration (7.x-4.15) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Groups
af: Groepe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Unknown
af: Onbekend

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: All
af: Alle

en: Never
af: Nooit

en: Selected
af: Geselekteer

en: Source
af: Bron

en: Permissions
af: Regte

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: date
af: datum

en: and
af: en
