Webform CiviCRM Integration (7.x-4.15) - en to ku translation catalogue (37 entries)

en: Item
ku: دانە

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: All
ku: هەموو

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Randomize
ku: تێکەڵوپێکەڵکردن

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: date
ku: ڕیکەوت

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
