Webform CiviCRM Integration (7.x-4.19) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Multiple
bg: Множествен

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: All
bg: Всички

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Never
bg: Никога

en: Selected
bg: Избрано

en: Medium
bg: Среда

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: email
bg: Ел. поща

en: Filters
bg: Филтри

en: Hidden
bg: Скрит

en: Source
bg: Източник

en: Permissions
bg: Права

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: date
bg: дата

en: Select
bg: Избери

en: Restore
bg: Възстанови

en: and
bg: и
