Webform CiviCRM Integration (7.x-4.19) - en to ne translation catalogue (33 entries)

en: Item
ne: वस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: All
ne: सबै

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Medium
ne: माध्यम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Source
ne: स्रोत

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Permissions
ne: अनुमति

en: date
ne: मिति

en: Upload Image
ne: तस्विर अपलोड गर्नुहोस्

en: and
ne: र

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
