Webform CiviCRM Integration (7.x-4.19) - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Groups
sl: Skupine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Unknown
sl: Neznan

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: All
sl: Vsi

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Selected
sl: Izbrano

en: Medium
sl: Srednja

en: email
sl: e-naslov

en: Filters
sl: Filtri

en: Hidden
sl: Skrito

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: date
sl: datum

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Upload Image
sl: Naloži sliko

en: and
sl: in

en: - Any -
sl: - Vse -
