Webform CiviCRM Integration (7.x-4.20) - en to be translation catalogue (49 entries)

en: Item
be: Элемент

en: Groups
be: Групы

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Multiple
be: Мносны

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Participant
be: Удзельнік

en: Unknown
be: Невядомы

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Options
be: Налады

en: Contact
be: Кантакт

en: All
be: Усе

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Selected
be: Выбраны

en: Medium
be: Сярэдні

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Filters
be: Фільтры

en: Hidden
be: Схаваць

en: Change
be: Змяніць

en: Source
be: Крыніца

en: Select List
be: абраць спіс

en: Randomize
be: Выбар выпадковага параметра

en: Permissions
be: Правы

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: date
be: дата

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Select
be: Выбраць

en: Restore
be: Аднавіць

en: and
be: і

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
