Webform CiviCRM Integration (7.x-4.20) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Groups
se: Joavkkut

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: All
se: Buot

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: and
se: ja
