Webform CiviCRM Integration (7.x-4.22) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Multiple
ast: Múltiple

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: Contact
ast: Contautu

en: All
ast: Too

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Never
ast: Nunca

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Medium
ast: Mediu

en: Filters
ast: Filtros

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Randomize
ast: Al debalu

en: Permissions
ast: Permisos

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
