Webform CiviCRM Integration (7.x-4.22) - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Item
eu: Elementua

en: Private
eu: Pribatua

en: Groups
eu: Multzoak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: All
eu: Guztiak

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Medium
eu: Ertaina

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Address
eu: Helbidea

en: email
eu: eposta

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Change
eu: Aldatu

en: Source
eu: Iturburua

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Select List
eu: Aukeratu zerrenda

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: date
eu: data

en: every hour
eu: orduero

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Restore
eu: Leheneratu

en: and
eu: eta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: - Any -
eu: -Edozein-
