Webform CiviCRM Integration (7.x-4.5) - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Item
lv: Ieraksts

en: Groups
lv: Grupas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: All
lv: Visi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Medium
lv: Vidējs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: email
lv: epasts

en: Payment
lv: Maksājums

en: Case
lv: Lieta

en: Filters
lv: Filtri

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Static
lv: Statiska

en: Duration
lv: Ilgums

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: State/Province
lv: Novads

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Relationship
lv: Attiecība

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: date
lv: datums

en: ever
lv: kādreiz

en: every hour
lv: katru stundu

en: every day
lv: katru dienu

en: every week
lv: katru nedēļu

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Select
lv: Izvēlēties

en: and
lv: un

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Unique
lv: Unikāls
