Webform CiviCRM Integration (7.x-4.7) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Item
km: ធាតុ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Multiple
km: ច្រើន

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Never
km: កុំ

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Medium
km: មធ្យម

en: Filters
km: តម្រង

en: Randomize
km: ធ្វើ​ដោយ​ព្រាវ​ៗ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: and
km: និង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
