Webform CiviCRM Integration (7.x-4.27) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Item
sr: Производ

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Total
sr: Укупно

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Hidden
sr: Сакривено

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: - Any -
sr: - Сваки -
