Webform CiviCRM Integration (7.x-5.0) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Private
ug: شەخسىي

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Address
ug: ئادرېس

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Source
ug: مەنبە

en: Website
ug: تور بەت

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: date
ug: چىسلا

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Select All
ug: ھەممىنى تاللاش
