Webform CiviCRM Integration (7.x-5.1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
