Webform CiviCRM Integration (7.x-5.2) - en to ca translation catalogue (85 entries)

en: Item
ca: Element

en: Private
ca: Privat

en: Groups
ca: Grups

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple
ca: Múltiple

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Contact
ca: Contacte

en: All
ca: Tot

en: Not found
ca: No trobat

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Medium
ca: Mitjana

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: email
ca: correu

en: Payment
ca: Pagament

en: Case
ca: Cas

en: Filters
ca: Filtres

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Static
ca: Estàtic

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Gender
ca: Gènere

en: Hidden
ca: Ocult

en: Display Name
ca: Nom a mostrar

en: Change
ca: Canvia

en: Source
ca: Font

en: Activity
ca: Activitat

en: Select List
ca: Llista de selecció

en: Randomize
ca: Fes-ho aleatori

en: Website
ca: Lloc web

en: Permissions
ca: Permisos

en: Relationship
ca: Relació

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Automatic
ca: Automàtic

en: date
ca: data

en: submission(s)
ca: enviament(s)

en: ever
ca: sempre

en: every hour
ca: a l'hora

en: every day
ca: cada dia

en: every week
ca: cada setmana

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ca: Marqueu aquesta opció si l'usuari ha de poder escollir múltiples valors.

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Upload Image
ca: Puja imatge

en: Restore
ca: Restaura

en: and
ca: i

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Activities
ca: Activitats

en: Registration
ca: Registre

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: close
ca: tanca

en: Cases
ca: Casos

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Contact Type
ca: Tipus de contacte

en: Unique
ca: Únic

en: Case Status
ca: Estat del cas

en: Case Type
ca: Tipus de cas
