Webform CiviCRM Integration (7.x-5.2) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Private
kk: Жеке

en: Groups
kk: Группалар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Configure
kk: Баптау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Contact
kk: Контакттау

en: All
kk: Барлық

en: Never
kk: Ешқашан

en: Selected
kk: Тандалған

en: Medium
kk: Орташа

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: and
kk: және

en: Registration
kk: Тіркелу
