Webform CiviCRM Integration (7.x-5.2) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
