Webform CiviCRM Integration (7.x-5.5) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Selected
am: የተመረጠ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Source
am: ምንጭ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
