Webform CiviCRM Integration (7.x-5.5) - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Item
sk: Položka

en: Private
sk: Súkromné

en: Groups
sk: Skupiny

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Options
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Selected
sk: Zvolené

en: Medium
sk: Stredná

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Payment
sk: Platba

en: Filters
sk: Filtre

en: Static
sk: Statický

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Hidden
sk: Skryté

en: Change
sk: Zmeniť

en: Source
sk: Zdroj

en: Activity
sk: Aktivita

en: Randomize
sk: Náhodne

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Relationship
sk: Vzťah

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Automatic
sk: Automatický

en: date
sk: dátum

en: ever
sk: vždy

en: every hour
sk: každú hodinu

en: every day
sk: každý deň

en: every week
sk: každý týždeň

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.

en: Select
sk: Zvoľte

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Grant
sk: Udeliť oprávnenia

en: and
sk: a

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Registration
sk: Registrácia

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: close
sk: zatvoriť

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Line item
sk: Položka
