Webform CiviCRM Integration (7.x-5.6) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout
