Webform CiviCRM Integration (7.x-5.6) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Contact
sq: Kontakti

en: All
sq: Të gjitha

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Medium
sq: Mesatar

en: Filters
sq: Filtrat

en: Permissions
sq: Të drejta

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: date
sq: data

en: and
sq: dhe
