Webform CiviCRM Integration (7.x-5.7) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: All
ka: ყველა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Never
ka: არასდროს

en: Medium
ka: საშუალო

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Change
ka: შეცვლა

en: Source
ka: წყარო

en: Permissions
ka: უფლებები

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: date
ka: თარიღი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
