Webform CiviCRM Integration (7.x-5.8) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Groups
bs: Grupe

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Options
bs: Opcije

en: Contact
bs: Kontakt

en: All
bs: Sve

en: Selected
bs: Odabrano

en: Medium
bs: Srednje

en: Address
bs: Adresa

en: Case
bs: Tip slova

en: Filters
bs: Filteri

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Source
bs: Izvor

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Relationship
bs: Relacija

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: date
bs: datum

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: and
bs: i

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
