Webform CiviCRM Integration (7.x-5.7) - en to he translation catalogue (75 entries)

en: Item
he: פריט

en: Private
he: פרטי

en: Groups
he: קבוצות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Multiple
he: מרובה

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Options
he: אפשרויות

en: Contact
he: יצירת קשר

en: All
he: הכל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Never
he: אף פעם

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Medium
he: בינוני

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: email
he: דוא"ל

en: Payment
he: תשלום

en: Case
he: פנייה

en: Filters
he: מסננים

en: City
he: עיר

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Hidden
he: מוסתר

en: Display Name
he: שם התצוגה

en: Change
he: חשב

en: Source
he: מקור

en: Activity
he: פעילות

en: Select List
he: בחר רשימה

en: Randomize
he: להפוך לאקראי

en: Permissions
he: הרשאות

en: Membership
he: חברות

en: Relationship
he: יחס

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Automatic
he: אוטומטי

en: date
he: תאריך

en: ever
he: אי פעם

en: every hour
he: בשעה

en: every day
he: ביום

en: every week
he: בשבוע

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
he: תסמן את האפשרות הזאת באם המשתמש יכול לבחור כמה ערכים.

en: Select
he: בחר

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Restore
he: שחזור

en: and
he: וגם

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Activities
he: פעילויות

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Cases
he: פניות

en: - Any -
he: - הכל -

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Case Status
he: סטטוס הפנייה

en: Case Type
he: סוג הפנייה
