Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: Create
af: Skep
