Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: Manage
az: İdarə et

en: Components
az: Komponentlər

en: Create
az: Yaradıldı
