Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Manage
be: Кіраваць

en: Components
be: Кампаненты

en: Create
be: Стварыць

en: Webform
be: Анкета

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
be: Імя было ўжыта ў URL для створаных выяў. Ужывайце толькі малыя літары, ніжняе падкрэсліванне (_), і дэфіс (-).

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
be: Калі ласка, ужывайце толькі малыя літары, ніжняе падкрэсліванне (_), і дэфіс (-) для назвы стыляў.
