Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
bo: མིང་འདི་པར་རིས་གསར་འདོན་བྱས་པའི་སྦྲེལ་གནས་ལ་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན་པས། དེར་དབྱིན་ཡིག་ཆུང་བྲིས་དང་འོག་ཐིག འཕྲེད་ཐིག་ཁོ་ན་སྤྱོད་དགོས།

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང་ལ་དབྱིན་ཡིག་ཆུང་བྲིས་དང་འོག་ཐིག འཕྲེད་ཐིག་ཁོ་ན་སྤྱོད་རོགས།
