Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Components
el: Συστατικά

en: Create
el: Δημιουργία

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: No Components, add a component below.
el: Δεν υπάρχουν συστατικά, προσθέστε ένα παρακάτω.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
el: Το κλειδί του πεδίου %field_key είναι μη έγκυρο. Εισάγετε μόνο πεζούς αλφαριθμητικούς χαρακτήρες και το χαρακτήρα _ (underscore).

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
el: Το κλειδί του πεδίου %field_key χρησιμοποιείται ήδη από το πεδίο με ετικέτα %existing_field. Χρησιμοποιήστε ένα μοναδικό κλειδί.

en: New component name
el: Όνομα νέου συστατικού

en: The component positions and mandatory values have been updated.
el: Οι θέσεις των συστατικών και οι υποχρεωτικές τιμές αποθηκεύτηκαν.

en: Component %name cloned.
el: Το συστατικό %name αντιγράφηκε.

en: Component %name updated.
el: Το συστατικό %name ενημερώθηκε.

en: New component %name added.
el: Το νέο συστατικό %name προστέθηκε.

en: Delete the %name fieldset?
el: Διαγραφή της ομάδας πεδίων %name;

en: Delete the %name component?
el: Διαγραφή του συστατικού %name;

en: Component %name deleted.
el: Το συστατικό %name διαγράφηκε.

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
el: Το όνομα χρησιμοποιείται στις διευθύνσεις URLs για τις εικόνες που δημιουργούνται. Χρησιμοποιήστε μόνο χαρακτήρες με μικρά γράμματα και αριθμούς, χαρακτήρες υπογράμμισης (_), και παύλες (-).

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
el: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε μόνο μικρά γράμματα και αριθμούς, χαρακτήρες υπογράμμισης (_), και παύλες (-) για τα ονόματα των στυλ.
