Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Create
eo: Kreu
