Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Manage
fa: مدیریت

en: Create
fa: ایجاد

en: Clone
fa: تکرار

en: Webform
fa: فرم ساز

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
fa: این نام برای تصاویر ایجاد شده در URL ها به کار می رود. تنها از حروف الفبایی و عددی، زیرخط (ـ)، و خط تیره (-) استفاده نمایید.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
fa: تنها از حروف الفبایی و عددی، زیرخط (ـ)، و خط تیره (-) برای نام های سبک استفاده نمایید.
