Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Manage
gl: Xestionar

en: Components
gl: Compoñentes

en: Create
gl: Crear

en: Clone
gl: Clonar

en: webform
gl: Formulario Web (Webform)

en: Webform
gl: Formulario web

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
gl: O nome é usado nas URL para as imaxes xeradas generadas. Use só caracteres alfanuméricos en minúscula, guións baixos (_) e guións (-).

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
gl: Por favor, para os nomes de estilos, use só caracteres alfanuméricos, guións baixos (_) e normais (-).
