Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Create
gu: બનાવો
