Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Manage
he: ניהול

en: Components
he: רכיבים

en: Create
he: יצירה

en: Clone
he: שכפול

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Form key
he: שם ייחודי מהטופס

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
he: השם מהווה חלק מכתובת  הURL של התמונות שיווצרו. אפשר להשתמש רק באותיות לועזיות קטנות, ספרות, מקפים (-) ומקף תחתון (_).
