Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Create
km: បង្កើត

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
km: ឈ្មោះ​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​នៅ​ក្នុង​ URL សម្រាប់​រូបភាព​ដែល​បាន​បង្កើត ។ ប្រើ​​តែ​សញ្ញា​អក្សរ​ក្រម​លេខ​ជា​អក្សរ​តូច និង​សញ្ញា (_) និង​សញ្ញា (-) ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
km: សូម​ប្រើ​តែ​សញ្ញា​អក្សរ​ក្រម​លេខ​ជា​អក្សរ​តូច សញ្ញា (_) និង​សញ្ញា (-) ​សម្រាប់​ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម​ប៉ុណ្ណោះ ។
