Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Create
ku: درووستکردن
