Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх
