Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ
