Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Create
ne: सिर्जना
