Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Manage
oc: Gerir

en: Create
oc: Crear

en: Clone
oc: Clonar

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
oc: Lo nom s'utiliza a les URLs dels imatges generades. Utilizatz solament caractèrs alfanumèrics en minúscula, jonhents baixos (_) e guionets(-).

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
oc: Useu solament caractèrs alfanumèrics en minúscules, jonhents baixos (_) e jonhents (-) pels noms d'estils.
