Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Components
pl: Komponenty

en: Create
pl: Utwórz

en: Clone
pl: Klonuj

en: Webform
pl: Formularz

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: No Components, add a component below.
pl: Brak komponentów. Można je dodać, korzystając z poniższych opcji.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
pl: Klucz pola %field_key jest nieprawidłowe. Proszę podać tylko małe litery, cyfry lub podkreślenia.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
pl: Klucz pola %field_key jest już używany przez %existing_field. Proszę podać inny, unikalny klucz.

en: New component name
pl: Nazwa nowego komponentu

en: The component positions and mandatory values have been updated.
pl: Pozycje komponentów oraz wymagane pola zostały zaktualizowane.

en: Component %name cloned.
pl: Utworzono duplikat komponentu %name.

en: Component %name updated.
pl: Zaktualizowano komponent %name.

en: New component %name added.
pl: Dodano nowy komponent %name.

en: Delete the %name fieldset?
pl: Usunąć grupę pól %name?

en: Delete the %name component?
pl: Czy na pewno usunąć komponent %name?

en: Component %name deleted.
pl: Usunięto komponent %name.

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
pl: Nazwa jest dodawana do tworzonych plików. Dozwolone użycie jedynie małych liter i cyfr, podkreśleń (_) i łączników (-)

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
pl: Nazwy stylów mogą składać się wyłącznie z małych liter, znaków podkreślenia (_) i myślnika (-).
