Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Manage
ps: سمبالونه
