Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Manage
sk: Spravovať

en: Components
sk: Komponenty

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Clone
sk: Klonovať

en: webform
sk: webformulár

en: Webform
sk: Webformulár

en: Mandatory
sk: Povinné

en: No Components, add a component below.
sk: Nie sú vložené žiadne komponenty, pridajte ich nižšie.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
sk: Kľúč poľa %field_key je neplatný. Prosím použite iba malé písmená, čísla a podčiarkovník.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
sk: Kľúč poľa %field_key je už použitý pri inom poli označenom %existing_field. Prosím zadajte jedinečný kľúč.

en: New component name
sk: Meno pre nový komponent

en: The component positions and mandatory values have been updated.
sk: Pozície komponentov a povinné hodnoty boli aktualizované.

en: Component %name cloned.
sk: Komponent %name bol vyklonovaný.

en: Component %name updated.
sk: Komponent %name bol aktualizovaný.

en: New component %name added.
sk: Nový komponent %name bol pridaný.

en: Delete the %name fieldset?
sk: Odstrániť zoskupenie polí %name?

en: Delete the %name component?
sk: Odstrániť komponent %name?

en: Component %name deleted.
sk: Komponent %name bol odstránený.

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
sk: Názov je použitý v URL adresách pre generované obrázky. Použite len malé alfanumerické znaky, podčiarkovníky (_) a pomlčky (-).

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
sk: Prosím, použite len malé alfanumerické znaky, podčiarkovníky (_) a pomlčky (-) pre názvy štýlov.
