Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Create
te: సృష్టించు
