Webform Component Bundles (7.x-3.0-beta1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Manage
th: จัดการ

en: Create
th: สร้าง

en: Clone
th: โคลน
