Webform component bundles (7.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
ug: 此名称用于生成图片的URLs。只能使用小写字母，下划线（_）和连字符（-）。

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ug: 样式名称请只使用小小写字母，下划线（_）和连字符（-）。
